Groen Groeien op Tuindagen Beervelde
Op 9, 10 en 11 mei zal Groen Groeien opnieuw met een showtuin aanwezig zijn op de Tuindagen Beervelde. Met 240 exposanten en meer dan 20.000 bezoekers is dit een toonaangevend evenement op Europees niveau voor liefhebbers van tuinbeurzen.
Het thema van deze editie is ‘Roses are red’. Dit verwijst naar de roos als een van de oudste gecultiveerde bloemen. Haar geschiedenis gaat duizenden jaren terug. Wereldwijd geldt ze als een symbool van liefde en romantiek, net als in het eeuwenoude Engelse kinderliedje: “Roses are red, violets are blue, sugar is sweet, and so are you.”
Praktisch:
Vrijdag t.e.m. zondag 11 mei, telkens van 10.00 u tot 18.00 u.
Tickets enkel online: 14 euro (dagticket), 12 euro voor groepen van minimaal 25 personen, weekendticket: 24 euro, kinderen t.e.m. 14 jaar gratis.
www.parkvanbeervelde.be